Albánie

19.09.2022, od 18:00 hod

Cestovatelé Pavel Chlum a Petr Kvarda vás ve vypůjčeném SUV provedou po celé Albánii. Od severu na jih, od západu na východ. Z hlavního města Tirany se vydáme nejprve na pobřeží Jaderského moře. Navštívíme hned několk úchvatných rezervací a následně zamíříme do hor v okolí Thethu. Projedeme se trajektem na jezeru Komani a podél kosovských hranic přejedeme až k jezerům Ohrid a Prespan pro změnu u Severní Makedonie. Cestou se vykoupeme v ledových vodách takzvaných modrých ok, ale i horkých pramenech Sarandapro či v kaňonu Legarica. Během naší cesty navštívíme i historické hrady, starobylá sídla a překrásné pláže Jónského moře.

Předprodej vstupenek od 1.9.2022