Brouk v hlavě – Studio DVA Praha

12.03.2019, od 19:30 hod

• Vstupné: 460,- / 440,- Kč

Co mají společného téměř dokonalý manžel pan Champboisy s poněkud slaboduchým hotelovým sluhou Boutonem? Jak dopadnou záletníci a čím budou potrestáni?

A kdo vlastně nasadil paní Marcele brouka do hlavy?

V proslulé dvojroli se představí Filip Blažek. Dále hrají: Jitka Schneiderová, Roman Štabrňák, Michal Slaný, Lukáš Král, Lucie Pernetová / Anna Fixová, Petr Pěknic, Štěpán Benoni, Berenika Kohoutová, Jiří Ployhar, Kristýna Janáčková, Lukáš Kofroň / Václav Liška, Mojmír Maděrič.

25. ročník divadelní přehlídky Březen – měsíc divadla 2019

Předprodej abonentních vstupenek / 1. – 6. řada/ od 7.1.2019

Abonentní vstupenka zahrnuje 2 profesionální divadla a 5 amatérských představení.

Cena 1280,- / 1180,- Kč studenti a důchodci.

Předprodej volných vstupenek od 4.2.2019 - Informační centrum Jilemnice, tel.: 481 54 10 08

Vstupenky rezervujeme max. 5 dní. Nevyzvednuté vstupenky budou uvolněny k dalšímu prodeji.

Zakoupené vstupenky lze vrátit nejpozději 3 dny před plánovanou akcí. V tomto případě bude osobě, která vstupenky vrací, vráceno pouze 50% z původní ceny vstupného.

Vstupenky můžete přímo zakoupit v online prodeji , který bude spuštěn 4.2.2019 ve 12.00 hod. na www.sdjilm.cz