Čáry báby Cotkytle, aneb tři zlaté zuby děda Vševěda – Třináctka DS Dolní Kalná

10.11.2019, od 15:00 hod

Pohádka pro malé i ty odrostlejší autora Zdeňka Kozáka, která je doplněná písničkami o putování za dědem Vševědem a jeho zlatými zuby.

Čarodějnice Cotkytle si i se svou dcerou Zindulkou, žije poklidně ve své chatrči až do osudové návštěvy z hradu. Na nátlak krále Makovce Bohabojného souhlasí s tím, že mu pomůžou vyřešit zapeklitou situaci s nápadníky jeho dcery. Vydávají se společně s princem, kadeřníkem a dvorní dámou na cestu za dědem Vševědem, aby získali jeho tři zlaté zuby.
Co nastane, když se zjistí, že děd Vševěd už žádné zuby nemá? Jak si s touto situací poradí kadeřník Česmír, dvorní dáma Kudláčková i obě čarodejnice? Co když vlastně princ, který s nimi cestuje, je, i když vlastně tak úplně není princ?
Celková délka představení přibližně 75 min. Rozdělené přestávkou po cca 40 minutách.

Předprodej vstupenek v IC od 7.10.2019