CAVEWOMAN - VYPRODÁNO!

27.02.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 360,- / 330,- Kč Kč

Po více než patnácti letech úspěšného uvádění inscenace Caveman přichází agentura Point s Cavewoman “Obhajoba jeskynní ženy”.

Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

“Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování.

Hraje:Daniela Choděrová

Režie:Irena Žantovská, autor:Emma Peirson

Doba trvání:80 minut bez přestávky

Předprodej vstupenek a prodej Vánočních dárkových poukazů bude zahájen v pondělí 11.11.2019 v Informačním centru, tel.: 481 54 10 08 + ONLINE na www.sdjilm.cz

Vstupenky rezervujeme maximálně 7 dní.