Darmošlapky aneb Repete hoši - DS J.J. Kolár Poniklá

08.03.2022, od 19:00 hod

• Vstupné: 100/80,- Kč

Darmošlapky aneb Repete hoši – DS J.J. Kolár Poniklá

Lehce erotická komedie, která svými dobře obsazenými rolemi starších, zkušených i nově začínajících herců a hereček zaručuje dobrou zábavu, kdy vás nenecháme ani chvíli bez smíchu.

O čem že tato erotická komedie je?

Vypráví příběh zanedbaného sedláka Panfila a jeho stejně zanedbaných kumpánů, jejichž bezstarostný život je narušen návštěvou příbuzných, rezolutních a vdavekchtivých žen, které mají zálusk mimo jiné i na jeho jmění.

Panfilo málem podlehne jejich nátlaku, aby se oženil se svou mladičkou neteří. Jenže ona je bláznivě zamilovaná do mladého básníka, který mluví jen ve verších.

A jak to celé dopadne? Počkejte si a dobře se bavte.

100/80 Kč

Představení v rámci 27. ročníku divadelní přehlídky Březen – měsíc divadla 2022

Vstupenky budou v prodeji od 1.12. od 6. řady, po 31.1. budou v prodeji i volné vstupenky do předních řad, nyní rezervované pro abonentky.