Doba kamenná - DS Třináctka Dolní Kalná

14.08.2022, od 20:00 hod

Komedie o jedné tlupě, která žije za vodou a dvou šamanech, kteří by tam rádi byli co nejdříve také… To se takhle náhodou potkají dva šamani, kteří jsou oba dva toho času bez práce. Když přijdou na to, že za vodou žije tlupa, která vůbec nemá šamana, tak je napadne jak situace chytře využít. Nejdříve to s nimi vypadá bledě, ale nakonec se jim podaří přesvědčit náčelníka, který je notorickým vynálezcem a zároveň konzumentem zkvašených švestek, a do tlupy se vetřou. Vše běží podle plánu až do okamžiku, kdy je podezíravou ženskou částí tlupy nalezen ztracený náčelníkům vynález. Bohužel pro oba šamany je to právě jejich vak, kde ho najdou. Příběh tak nabírá spád a z původního plánu na ovládnutí tlupy, se stává past na šamany.

My v tlupě si tu žijem, už pěknou řádku let,

Nemáme žádný příjem, co šlo by závidět.

My známe jenom kámen, kolem něj se točí svět

A nikdo nemá zájem, dál se vyvíjet..

Jó máme se fajn

V naší době kamenný

My jíme jenom maso

Pijem švestky zkažený

Za špatného počasí se nekoná.

Vstupné dobrovolné