EVA TROPÍ HLOUPOSTI - Divadlo Na Fidlovačce Praha

03.02.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 460,- / 440,- Kč

Komedii podle románu Fan Vavřincové napsali Pavel Šimák a Petr Vydra.

Divadlo Na Fidlovačce chce inscenací Eva tropí hlouposti připomenout skvělou českou autorku Fan Vavřincovou, zakladatelku žánru crazy komedie, jejím stěžejním dílem. Příběh o rozjívené dívce, která se k překvapení všech zamiluje, slavil úspěch už v časopisecké podobě, také jako nezapomenutelný film Martina Friče s Oldřichem Novým, Natašou Gollovou a Zdeňkou Baldovou v hlavních rolích a rovněž v knižním vydání. Věříme, že inscenace na úspěch předchozích podob Evina příběhu naváže. Inscenace Eva tropí hlouposti na jeviště Fidlovačky rozhodně patří. Tak jako na ně kdysi patřil i představitel jedné z hlavních rolí ve stejnojmenném filmu - Oldřich Nový. Ten našemu divadlu kraloval nejen na jevišti, ale i jako jeho ředitel. Divadlo Na Fidlovačce si všímá tradičních českých látek a také se tu zpívá. Obojí chce naše inscenace nabídnout.

Hrají: Marie Doležalová / Diana Šoltýsová, Denny Ratajský, Ludmila Molínová, Aneta Krejčíková, Pavel Nečas, Ctirad Götz, Martina Randová, Zdeněk Maryška, Daniel Rous, Jáchym Kučera, Lukáš Rous, David Hák

Délka představení: 140 min. s přestávkou.
www.fidlovacka.cz

Předprodej vstupenek a prodej Vánočních dárkových poukazů bude zahájen v pondělí 11.11.2019 v Informačním centru, tel.: 481 54 10 08 + ONLINE na www.sdjilm.cz

Vstupenky rezervujeme maximálně 7 dní.