PAVEL ŠPORCL – Jarní Sporcelain

06.04.2023, od 19:00 hod

Netradiční klasicko / popový / crossoverový program našeho nejoriginálnějšího houslového virtuóza – houslisty 21. století. Na koncertě uslyšíte Pavlovy modré housle v nejrůznějších stylech a zabarveních. Ve virtuózních, rytmických skladbách, za doprovodu elektroniky a bezpočtu bicích nástrojů nebo v překrásných, melodických a emotivních houslových vyprávěních za doprovodu klavíru či symfonického orchestru, při kterých Vám bude naskakovat husí kůže.

Program je sestavený jak z vlastních kompozic Pavla Šporcla, tak ze skladeb O. Brouska, A. Morriconeho, K. Jenkinse, J. Brella či R. Holého. Doprovod houslisty zajistí nahrávky podkladů v rozdílném obsazení a udají tak koncertupestrý rámec. Přijďte si poslechnout nádherné melodie jako jsou Ave Maria, či rytmické Magical 24 a s příchodem jara načerpat energii a inspiraci do dalších dnů.

Předprodej vstupenek a Vánočních dárkových poukazů bude zahájen v pondělí 7.11.2022  v 9.00 hod. v Informačním centru Jilemnice, ve  12.00 hod. bude spuštěn prodej vstupenek na sdjilm.koupitvstupenku.cz