Podivný případ se psem – Divadlo Kalich Praha

28.03.2019, od 19:30 hod

• Vstupné: 420,- / 400,- Kč Kč

Současný hit světových jevišť.

Adaptace známého a ceněného románu současného britského autora. Patnáctiletý Christopher je matematický génius, ale také autista, který příliš nerozumí okolnímu světu ani lidem, nerad opouští svůj byt a nesnáší, když se ho někdo dotýká. Během zdánlivě nevinného vyšetřování vraždy sousedčina psa rozkryje docela jinou záhadu, která mu zásadně promluví do života...

Hrají: Jan Cina, Kristýna Frejová / Simona Babčáková , Marek Daniel, Hana Vagnerová / Markéta Stehlíková, Petr Vančura, Zuzana Stavná

Režie: SKUTR

Délka představení 150 min. včetně přestávky.

25. ročník divadelní přehlídky Březen – měsíc divadla 2019

Předprodej abonentních vstupenek / 1. – 6. řada/ od 7.1.2019

Abonentní vstupenka zahrnuje 2 profesionální divadla a 5 amatérských představení.

Cena 1280,- / 1180,- Kč studenti a důchodci.

Předprodej volných vstupenek od 4.2.2019 - Informační centrum Jilemnice, tel.: 481 54 10 08

Vstupenky rezervujeme max. 5 dní. Nevyzvednuté vstupenky budou uvolněny k dalšímu prodeji.

Zakoupené vstupenky lze vrátit nejpozději 3 dny před plánovanou akcí. V tomto případě bude osobě, která vstupenky vrací, vráceno pouze 50% z původní ceny vstupného.

Vstupenky můžete přímo zakoupit v online prodeji , který bude spuštěn

4.2.2019 ve 12.00 hod. na www.sdjilm.cz