Postřehy Milana Bureše z Vietnamu

09.09.2019, od 18:00 hod

Vyprávění o Vietnamu, tamní kultuře, o setkávání s místními lidmi, o tradicích, architektuře, jídle a dalších společenských zvycích.

Od standardních cestovatelských přednášek se tato zásadně liší zejména tím, že nepojednává o frekventovaných turistických destinacích, ale srovnává jednotlivé kultury severního, středního a jižního Vietnamu. Milan Bureš vás zavede do míst Vietnamu, která jako běžný turista nenavštívíte a dozvíte se víc o zvycích, společenských pravidlech a kultuře národa, který ovlivňuje i život v naší zemi. Vše dokládají stovky fotografií, které autor pořídil během svých šesti návštěv Vietnamu.

Milan Bureš, cestovatel z Orlickoústecka, jehož zájmem jsou země střední Asie, Indočíny a Dálného východu. Nenechte si ujít i další přednášku Severní Korea očima Milana Bureše, která měla již více jak šedesát repríz.

Předprodej od 2.9.2019 v IC.