RAKOUSKO

21.11.2022, od 18:00 hod

Ledovcové jezero Attersee s průzračně čistou vodou, jezero Traunsee s vodním zámkem Ort, soutěskou na Schafberg - vyhlídková hora s výhledy na jezera Solné komory, údolí Lesachtal (údolí sta mlýnů) s poutním místem Maria Luggau, salaše vysoko v horách, Korutany - vesnice Heiligenblut, výchozí bod pro výstup na Grosglokner, historické mlýny, dobývání zlata v Goldgraberdorf, cesta po Hochalpen Strase, turistika pod Grosgloknerem, k ledovci Pasterze, Zellske jezero, přehradní nádrže nad Kaprunem, Krimmelske vodopády, jezero Altaussee - jezero, kde se natáčel Bond (Spectre), návštěva největšího, aktivního solného dolu v Rakousku... To vše v cestopisné přednášce Libora Turka.

Předprodej od 10.10.2022