S batohem napříč Marokem - Diashow Pavly Bičíkové

21.01.2019, od 18:00 hod

Cestopisná přednáška Pavly Bičíkové.

Maroko je exotická země plná barev, vůní a stylů. Vydáme se prostřednictvím fotografií a vyprávění za tajemstvím středověkých opevněných měst. Navštívíme mešity, tržiště, berberské pevnosti a pohádkové paláce. Přejdeme nejvyšší horský masiv severní Afriky, čtyřtisícový Velký Atlas. Zažijeme dobrodružné putování rozeklanými barevnými horami s mohutnými štíty a hlubokými soutěskami s batohem na zádech. Budeme usínat pod noční oblohu plnou hvězd a k nezapomenutelným zážitkům bude patřit podmanivá atmosféra kamenných berberských vesnic. Necháme se společně uhranout krásou Sahary, největší pouště světa.

Místo konání: Kino 70

Předprodej vstupenek od pondělí 5.11.2018 v Informačním centru Jilemnice.