TOMÁŠ MATONOHA a INSPEKTOR KLUZÓ

31.03.2021, od 19:00 hod

• Vstupné: 250,- Kč Kč

NÁHRADNÍ TERMÍN

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Stolová úprava s možností občerstvení

Kapela, přesněji komorní hudební kabaret Tomáš Matonoha a Inspektor Kluzó, se věnuje více žánrům – od šansonu přes blues k jazzu, folku, soulu i rocku. Zakládajícími členy souboru jsou klavírista a skladatel Zdeněk Král společně s hercem, kytaristou a skladatelem Tomášem Matonohou. Později se ke kapele přidala zpěvačka Vendula Příhodová, bubeník Ondřej Veselý a basista Ondřej Homola. Koncerty jsou provázány kabaretními čísly, jako jsou např. stand-upy, scénky, skeče, přednášky, divadelní hry, klauniády apod. Ke svému stylu kapela dodává: „Píšeme písně tak, jak je cítíme, jak jsou nám blízké, tak abychom je rádi hráli a měli z toho radost."