Veselé Velikonoce – Pantheon production

02.03.2022, od 19:00 hod

Nenapravitelný rošťák, profesionál i zvíře chystá bezva fintu. Řekne-li se kultovní francouzská komedie, nemůže ve výčtu chybět titul Veselé velikonoce. Slavná divadelní hra, která získala svou proslulost i díky filmovému zpracování, ve kterém exceluje Jean-Paul Belmondo.  Věčný příběh nenapravitelného zmatkáře Stéphana, který se odhodlá tajně podvést svou manželku Sophii. Ta ho jednou přistihne ve společnosti půvabné dívky  a Stéphane ji bez váhání představí jako svou dceru. V té chvíli začne zamotávání se do vlastních lží, skrývání a nečekaných překvapení.
Veselé Velikonoce jsou skvostnou situační komedií, která vychází z nejlepších tradic slapstickových komedií a grotesky.
Jedná se o českou divadelní premiéru.

Hrají: Martin Hofmann, Michaela Badinková, Eliška Hanušová, Monika Zoubková, Jelena Juklová, Jiří Wohanka, Filip Cíl.

Mimo abonentku Březen – měsíc divadla 2022

Prodej Vánočních dárkových poukazů a vstupenek od 1.12.2021