VIVA CUBA

13.02.2023, od 17:30 hod

Autentický pohled současnosti roku 2021 na magický „Ostrov svobody“. Výprava proti proudu času očima nezávislé cestovatelky Saši Ryvolové. Zveme vás k nahlédnutí do země mnoha protikladů, do země Che Guevary i Ernesta Hemingwaye… Okázalá koloniální sídla i chátrající paláce Havany, bělostné pláže a průzračně modré moře v kontrastu s chudinskými čtvrtěmi kdysi překrásných měst a frontami na cokoliv... Tabákové plantáže a úchvatná příroda bizarních homolí kopců Valle de Viňales, země revoluce, rumu a žhavých rytmů, růžových plameňáků i temné historie, to všechno je Kuba dnešních dnů!

www.hicsuntleones.info

Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 7.11.2022 v 9.00 hod. v Informačním centru Jilemnice, ve  12.00 hod. bude spuštěn prodej vstupenek na sdjilm.koupitvstupenku.c