Vrácení vstupného KINO 70

10.03.2020 - 31.05.2020

Vrácení vstupného - internetový prodej:

Vracení vstupného bude řešit provozovatel předprodejního systému. Byly aktualizovány naše stránky kino70.koupitvstupenku.cz, zde je umístěn Menu/vrácení vstupenek formulář pro zadání žádosti o vrácení vstupného. V případě obtíží kontaktujte technickou podporu 555 222 349, popřípadě podpora@koupitvstupenku.cz. Děkujeme za vaši trpělivost a věříme, že navrácení vstupného proběhne bez problémů.

Vážení návštěvníci SD Jilm,

ode dne 27. 4. 2020 nám bude umožněno otevřít Informační centrum Jilemnice, které je důležitým prostředníkem mezi SD Jilm a Vámi.

Z důvodu Koronavirové krize a Nouzového stavu jsme byli nuceni zrušit nebo přesunout všechny pořady SD Jilm počínaje 13. 3. 2020, v tuto chvíli přichází čas, kdy Vám budeme moci za Vaše zakoupené vstupenky nabídnout protihodnotu.

U vstupenek do Kina 70 na březnová a dubnová zrušená představení jsme již některé vstupenky zakoupené přes webové rozhraní byli schopni vrátit, u vstupenek zakoupených v Informačním centru a na pokladně Kina v SD Jilm to bude možné právě s otevřením IC.

Peníze za prodané vstupenky Kina 70 si tedy budete moci vyzvedávat od 27. 4., a to od pondělí do pátku v době od 9:00 – 12:00 a od 13:00 – 16:00. Peníze za vstupenky do Kina 70 budeme vracet do 31. 5. 2020.

Peníze za nevyzvednuté vstupenky budeme považovat za projev sounáležitosti s naším SD Jilm, který v nadcházející nelehké době bude vystaven velké finanční tísni.

U vstupenek na definitivně zrušená představení, která se měla odehrát v SD Jilm,  budeme peníze vracet (z technických důvodů) od středy 29. 4. do pátku 12. 6. 2020. I zde nevyzvednuté vstupenky budeme považovat za projev sounáležitosti s naším SD Jilm.

Zbývající představení se nám v tuto chvíli podařilo přesunout na termíny od září 2020 do června 2021. Vstupenky na tato představení zůstávají v platnosti. V případě, že Vám nový termín jednotlivých představení nebude vyhovovat, můžete vstupenky vrátit od 4. 5. 2020 do 12. 6. 2020 – ty zakoupené na IC v IC, a ty zakoupené na webovém rozhraní prostřednictvím odkazu  na našich webových stránkách www.sdjilm.cz

V případě potřeby vrátit část z abonentních vstupenek za Březen - měsíc divadla prosím kontaktujte individuálně Informační centrum.

Věříme a doufáme, že současný se stav společnosti brzy pomine, a že Vás zanedlouho budeme moci opět přivítat v našem Společenském domě Jilm a v Kině 70.

Zachovejte nám přízeň

Za kolektiv pracovníků SD Jilm, Informačního centra a Kina 70