Úvod > Ubytování

Penzion Na Kozinci - JILEMNICE

Penzion Na Kozinci nabízí ubytování nedaleko centra města Jilemnice, v regionu Krkonoše. Ubytování je řešeno jako apartmán.
Penzion Na Kozinci nabízí svým zákazníkům v letní sezóně bazén 4 x 2 m.
Ceník: Penzion nabízí velmi levné ubytování za 200 Kč za osobu a noc.

Penzion Na Kozinci - turistika:
V blízkosti se nachází restaurace s vyhlídkou na malé podkrkonošské městečko, které je výchozí branou do Krkonoš. Poloha oblasti je ideálním místem pro turistické aktivity. Doporučujeme navštívit místní Krkonošské muzeum, které je umístěno v zámku, jehož bývalý majitel založil známé město Harrachov a nechal vyrobit pro své lesníky první lyže v Čechách. Penzion dále nabízí posezení u krbu.
Penzion Na Kozinci - další aktivity:
Na druhé straně kopce Kozince se nachází sjezdovka a přes celou zimu jsou zde upravené lyžařské tratě. V létě je zde trať pro kolečkové lyže a nádherná krajina pro toulky přírodou.
Penzion Na kozinci je vhodný pro rodiny s dětmi. K dispozici dětem je trampolína, v létě bazén pro děti a pískoviště.

Letní cena od: 200 Kč
Zimní cena od: 200 Kč