21.08.2020

II. Český pohár v LB

Klub biatlonu Jilemnice pořádá celorepublikový závod v letním biatlonu.

Jazzový festival

22.08.2020

Jazzový festival

Za špatného počasí se akce přesouvá do sálu SD JILM.

Přednáška: Chci práci i rodinu!!!

27.08.2020

Přednáška: Chci práci i rodinu!!!

Přednášející: Mgr. Michaela Tejmlová LL.M.

Zápis nových žáků do ZUŠ

Přijímání nových žáků proběhne v budově ve Valdštejnské ulici.

DVOJKONCERT písničkářů Ivo Jahelky a Miroslava Palečka

06.09.2020

DVOJKONCERT písničkářů Ivo Jahelky a Miroslava Palečka

Po společném úvodním bloku se v té první představí Miroslav Paleček – 1/2 známé dvojice Paleček a Janík, která patří k legendám českého folku. V originální interpretaci zazpívá nejen oblíbené JEŽKÁRNY - písně V+W+J, ale i řadu svých osobitých autorských skladeb, zazní i věčné hity „Hele lidi“, „Valčíček“, „Prodavač limonád“, „Petřínská rozhledna“, „Úsměv“, „Navěky tu přeci nejsi“ atp.Písničkám již tradičně nechybí melodičnost, nevtíravost a nadhled.

07.09.2020

Jilemnické poznávání - Jilemnice v chronologickém přehledu

ČIPERKOVÉ

26.09.2020

ČIPERKOVÉ

NÁHRADNÍ TERMÍN

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI –  Agentura Harlekýn

01.10.2020

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI – Agentura Harlekýn

Sídlo premiéra zasáhne rodinná bomba. Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie. Vláda Jejího Veličenstva se chystá se rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem.

03.10.2020

Jilemnická 10

04.10.2020

Posvícení v Jilemnici

Slavnost posvěcení chrámu oslavíme zpívanou mší svatou v neděli od 9 hodin v Jilemnickém kostele sv. Vavřince.

TRAVESTI REVUE TECHTLE MECHTLE A KOČKY

06.10.2020

TRAVESTI REVUE TECHTLE MECHTLE A KOČKY

Oblíbená travesti show přijíždí do vašeho města, tentokrát s novým zábavným pořadem nazvaným ,,Nemocnice na pokraji zkázy,,.

Ježiholky z podhradí - Divadelní spolek SMAJLÍK Pecka

11.10.2020

Ježiholky z podhradí - Divadelní spolek SMAJLÍK Pecka

Výpravná pohádka plná tanečků a krásných písniček.

PETR HAPKA A JEHO POTMĚŠILÍ HOSTÉ

17.10.2020

PETR HAPKA A JEHO POTMĚŠILÍ HOSTÉ

Koncert mapuje hudební tvorbu Petra Hapky. Připomeneme jeho ranou písňovou tvorbu pro Hanu Hegerovou a také jeho spolupráci s největším tvůrčím partnerem Michalem Horáčkem. Zazní i filmové melodie. Ke spolupráci jsme tentokrát přizvali osobnosti, které Hapkovy písně interpretovaly v jeho posledním velkém projektu Kudykam. Na pódiu se tak představí Petra Hřebíčková, Jan Maxián, Jan Sklenář, Lenka Nová, Jana Lota a nebo František Segrado. Zpěváky doprovodí pětičlenný orchestr sólistů v nastudování Petra Maláska.

Další stránky
< 1 2 3 >