06.06.2020

Hry bez hranic

Již 11. ročník Her bez hranic - Dnu netradičních sportů a zábavy pro celou rodinu.

13.06.2020

Bleší trh

Krkonošské pivní slavnosti

20.06.2020

Krkonošské pivní slavnosti

Krkonošské pivní slavnosti 2020

Via vitae Comenius

06.07.2020

Via vitae Comenius

Připomeňme si si 350. výročí od úmrtí jednoho z největších českých myslitelů, filosofů, spisovatelů, který je považován za zakladatele moderní pedagogiky a vysloužil si svým dílem přízvisko Učitel národů.

16.07.2020

Krakonošovy letní podvečery

Krakonošovy letní podvečery jsou kulturní přehlídkou, která je určena všem věkovým skupinám návštěvníků Jilemnice a okolí. Součástí kulturního programu je malá tržnice, aktivity pro děti nebo rozšířené prohlídky historické zóny v Jilemnici.

26.07.2020

Pouť u kaple sv. Anny

Poutní mše svatá bude u kaple sv. Anny sloužena v neděli 26. července od 15 hodin.

16.08.2020

Poutní zpívaná mše svatá

Poutní zpívaná mše svatá bude sloužena v neděli 16. srpna od 9 hodin.

DVOJKONCERT písničkářů Ivo Jahelky a Miroslava Palečka

06.09.2020

DVOJKONCERT písničkářů Ivo Jahelky a Miroslava Palečka

Po společném úvodním bloku se v té první představí Miroslav Paleček – 1/2 známé dvojice Paleček a Janík, která patří k legendám českého folku. V originální interpretaci zazpívá nejen oblíbené JEŽKÁRNY - písně V+W+J, ale i řadu svých osobitých autorských skladeb, zazní i věčné hity „Hele lidi“, „Valčíček“, „Prodavač limonád“, „Petřínská rozhledna“, „Úsměv“, „Navěky tu přeci nejsi“ atp.Písničkám již tradičně nechybí melodičnost, nevtíravost a nadhled.

ČIPERKOVÉ

26.09.2020

ČIPERKOVÉ

NÁHRADNÍ TERMÍN

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI –  Agentura Harlekýn

01.10.2020

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI – Agentura Harlekýn

Sídlo premiéra zasáhne rodinná bomba. Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie. Vláda Jejího Veličenstva se chystá se rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem.

04.10.2020

Posvícení v Jilemnici

Slavnost posvěcení chrámu oslavíme zpívanou mší svatou v neděli od 9 hodin v Jilemnickém kostele sv. Vavřince.

TRAVESTI REVUE TECHTLE MECHTLE A KOČKY

06.10.2020

TRAVESTI REVUE TECHTLE MECHTLE A KOČKY

Oblíbená travesti show přijíždí do vašeho města, tentokrát s novým zábavným pořadem nazvaným ,,Nemocnice na pokraji zkázy,,.

PETR HAPKA A JEHO POTMĚŠILÍ HOSTÉ

17.10.2020

PETR HAPKA A JEHO POTMĚŠILÍ HOSTÉ

Koncert mapuje hudební tvorbu Petra Hapky. Připomeneme jeho ranou písňovou tvorbu pro Hanu Hegerovou a také jeho spolupráci s největším tvůrčím partnerem Michalem Horáčkem. Zazní i filmové melodie. Ke spolupráci jsme tentokrát přizvali osobnosti, které Hapkovy písně interpretovaly v jeho posledním velkém projektu Kudykam. Na pódiu se tak představí Petra Hřebíčková, Jan Maxián, Jan Sklenář, Lenka Nová, Jana Lota a nebo František Segrado. Zpěváky doprovodí pětičlenný orchestr sólistů v nastudování Petra Maláska.

ZAČÁTEK

19.10.2020

ZAČÁTEK

Nová britská divadelní komedie, která měla premiéru v Royal National Theatre a v roce 2017 sklidila nebývalý úspěch u diváků i odborné veřejnosti.

LAKOMEC – Divadlo Kalich Praha

07.11.2020