NEUMÍM JINAK NEŽ LÁSKOU – Divadlo Viola Praha

24.03.2019

NEUMÍM JINAK NEŽ LÁSKOU – Divadlo Viola Praha

Výjimečná inscenace pro tři herce nastudovaná k výročí 150 let od smrti Boženy Němcové.

!VYPRODÁNO! Olympic Permanentní tour

26.03.2019

!VYPRODÁNO! Olympic Permanentní tour

Jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény skupiny Olympic . Skupina ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahrají skladby z posledních čtyř alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit. Samozřejmě že dojde i na největší hity skupiny Olympic.

Podivný případ se psem – Divadlo Kalich Praha

28.03.2019

Podivný případ se psem – Divadlo Kalich Praha

Současný hit světových jevišť.

28.03.2019

Koncert učitelů a žáků ZUŠ

Koncert učitelů a žáků se uskuteční 28. 3. v 18 hodin v koncertním sále školy. Společně zahrají zazpívají žáci a učitelé hudebního oboru.

Páteční taneční večery s výukou  - Salsa večer

05.04.2019

Páteční taneční večery s výukou - Salsa večer

V průběhu večera si budete moci zatančit všechny tance ve volných tanečních sériích, které budou doplňovat vstupy tanečních lektorů k předem zvoleným tancům. Výuka bude vedena od základních kroků až po pokročilé figurace. Samozřejmostí bude stolová úprava a otevřený bar na přísálí.

Koncert žáků ZUŠ

Koncert žáků hudebního oboru se bude konat 11. 4. v 18 hodin v koncertním sále ZUŠ.

Krakonošův bál

Krakonošův bál

Ukončení plesové sezóny s živou hudbou v Jilemnici.

18.05.2019

Májový jarmark

Koncert absolventů a žáků ZUŠ

Koncert letošních absolventů a žáků hudebního oboru se uskuteční 30. 5. v 18 hodin v koncertním sále školy. Při této příležitosti budou vystaveny absolventské práce žáků výtvarného oboru.

08.06.2019

Hry bez hranic 2019

Tradiční akce pro rodiny s dětmi. Plakát a podrobnější info dodáme dodáme průběžně.

20.06.2019

Závěrečný koncert žáků ZUŠ

Závěrečný koncert žáků ZUŠ se bude konat 20. 6. v 18 hodin v sále školy. Zahrají a zazpívají žáci hudebního oboru.

17.07.2019

Krakonošovy letní podvečery

Krakonošovy letní podvečery jsou čtyřdenní kulturní přehlídkou, která je určena všem věkovým skupinám návštěvníků Jilemnice a okolí. Součástí kulturního programu je malá tržnice, aktivity pro děti nebo rozšířené prohlídky historické zóny v Jilemnici.

Další stránky
< 1 2