31.12.2019

Mše sv. s lidovým zpěvem

Poděkování za končící občanský rok.

IC - ZAVŘENO (INVENTURA)

02.01.2020

IC - ZAVŘENO (INVENTURA)

Informační centrum bude 2.1. 2020 zavřené z důvodu konání INVENTURY.

06.01.2020

Předprodej Abonentních vstupenek na 26. ročník přehlídky Březen – měsíc divadla 2020

Abonentní vstupenka platí na 5 amatérských a 2 profesionální představení:

SWAP - JILEMNICKÁ MĚNÍRNA

10.01.2020

SWAP - JILEMNICKÁ MĚNÍRNA

Dámské a pánské oblečení. PŘINES - VYMĚŇ - ODNES

ZDENĚK POLACH A MATÝSEK

12.01.2020

ZDENĚK POLACH A MATÝSEK

Zdenek Polach je jediným českým břichomluvcem. Vystupuje s několika postavami z nichž největší celebritou je Matýsek. Je to finalista Česko Slovensko má talent a držitel “zlatého buzzera”. Po 18 letech vystupování na zaoceánských výletních lodích se vrací do České republiky, aby dále bavil české diváky všech generací. O oblíbenosti jeho vystoupení svědčí více jak 6 milionů zhlédnutí na youtube a vyprodaná představení napříč celou republikou.

FRANTIŠEK NEDVĚD S KAPELOU TIE BREAK

16.01.2020

FRANTIŠEK NEDVĚD S KAPELOU TIE BREAK

Koncert folkové legendy Františka Nedvěda s kapelou Tie Break v rámci koncertního turné 2020 " Půlstoletí s kytarou".Vzpomínání bez nostalgie na písničky, které zpívají celé generace posluchačů.

18.01.2020

Myslivecký ples

KYRGYZSTÁN – země vysokých hor a šťastných lidí

20.01.2020

KYRGYZSTÁN – země vysokých hor a šťastných lidí

Nová cestovatelská přednáška Pavly Bičíkové, plná skvělých fotografií, videí a hlavně zážitků o měsíční cestě po Střední Asii.

BESÍDKA DIVADLA SKLEP

23.01.2020

BESÍDKA DIVADLA SKLEP

„Besídka“ divadla Sklep v novém podání, složená z mnoha humorných výstupů, skečů, gagů, písní a tanců, které polechtají bránici i tomu největšímu morousovi. Jedná se o revuální pásmo scének čerpajících ze svérázného a osobitého smyslu pro humor všech členů divadla Sklep. Každým rokem je Besídka jiná, sestavena ze zcela nových scének, ve kterých účinkují kmenoví členové souboru a jejich přátelé jako hosté.

Taneční večery s výukou - Waltz, Polka

31.01.2020

Taneční večery s výukou - Waltz, Polka

V průběhu večera si budete moci zatančit všechny tance ve volných tanečních sériích, které budou doplňovat vstupy tanečních lektorů k předem zvoleným tancům. Výuka bude vedena od základních kroků až po pokročilé figurace. Samozřejmostí bude stolová úprava a otevřený bar na přísálí.

Nábor šašků

02.02.2020

Nábor šašků

Interaktivní autorské představení pro děti i dospělé. Představení je postaveno na dětech, na jejich rozvoji fantazie a kreativnosti. Právě diváci tohoto představení dávají za pomoci herce dohromady celý příběh a děj představení. Je to jedinečné představení, kde si diváci mohou vyzkoušet stát na jevišti, prožívat to, co prožívá profesionální herec a také si vyzkouší divadelní kostým, práci s rekvizitami a na závěr i pravou divadelní "děkovačku."

EVA TROPÍ HLOUPOSTI - Divadlo Na Fidlovačce Praha

03.02.2020

EVA TROPÍ HLOUPOSTI - Divadlo Na Fidlovačce Praha

Komedii podle románu Fan Vavřincové napsali Pavel Šimák a Petr Vydra.

Kaleidoskop XXII. – taneční show skupiny Paul Dance

06.02.2020

Kaleidoskop XXII. – taneční show skupiny Paul Dance

Vstupenky v předprodeji od 2.12.2019 v Informačním centru + online na www.sdjilm.cz