KČT Jilemnice: VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE

Pavel Šporcl a Gypsy Way Ensemble

15.01.2019

Pavel Šporcl a Gypsy Way Ensemble

Zveme vás na koncert GIPSY FIRE, nejúspěšnější a nejžádanější projekt Pavla Šporcla s cikánskou cimbálovou kapelou GIPSY WAY ENSEMBLE.

20.01.2019

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ (DS TJ Sokol Roprachtice)

Klasická pohádka na motivy K.J. Erbena.

S batohem napříč Marokem - Diashow Pavly Bičíkové

21.01.2019

S batohem napříč Marokem - Diashow Pavly Bičíkové

Cestopisná přednáška Pavly Boříkové.

TÁTA - one man show

22.01.2019

TÁTA - one man show

Komediální one man show. Humorná zpověď novopečeného otce o tom, jak intimní život jde do háje, oba partneři jsou podráždění a unavení – ale vlastně velmi, velmi šťastní..

35. MEMORIÁL JINDRY AXMANA

26.01.2019

35. MEMORIÁL JINDRY AXMANA

04.02.2019

Taneční show Kaleidoskop XXI

Taneční show skupiny Paul Dance Jilemnice.

05.02.2019

Taneční show Kaleidoskop XXI

Taneční show skupiny Paul Dance Jilemnice.

Páteční taneční večery s výukou - Waltz, Jive

V průběhu večera si budete moci zatančit všechny tance ve volných tanečních sériích, které budou doplňovat vstupy tanečních lektorů k předem zvoleným tancům. Výuka bude vedena od základních kroků až po pokročilé figurace. Samozřejmostí bude stolová úprava a otevřený bar na přísálí.

17.02.2019

Polívková pohádka - DS Lipany Vrchlabí

Veselá pohádka o ježibabě Magi, loupežníkovi Bujónovi, strašidlech, strachu, lásce a kouzelných polévkách.

Chlap na zabití

Chlap na zabití

Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.

Vandráci

21.02.2019

Vandráci

Herci Pavel Liška, Jan Révai a režisér Hynek Bernard si říkají Vagamundos (Vandráci) a naposledy na svých motorkách vandrovali 3 měsíce po středoamerických cestách. Nenechte si ujít vyprávění Pavla Lišky a Jana Révaie o jejich dobrodružství na dvou kolech.

22.02.2019

Páteční taneční večery s výukou - Polka, Blues