FRANTIŠEK NEDVĚD S KAPELOU TIE BREAK

16.01.2020

FRANTIŠEK NEDVĚD S KAPELOU TIE BREAK

Koncert folkové legendy Františka Nedvěda s kapelou Tie Break v rámci koncertního turné 2020 " Půlstoletí s kytarou".Vzpomínání bez nostalgie na písničky, které zpívají celé generace posluchačů.

KYRGYZSTÁN – země vysokých hor a šťastných lidí

20.01.2020

KYRGYZSTÁN – země vysokých hor a šťastných lidí

Nová cestovatelská přednáška Pavly Bičíkové, plná skvělých fotografií, videí a hlavně zážitků o měsíční cestě po Střední Asii.

BESÍDKA DIVADLA SKLEP

23.01.2020

BESÍDKA DIVADLA SKLEP

„Besídka“ divadla Sklep v novém podání, složená z mnoha humorných výstupů, skečů, gagů, písní a tanců, které polechtají bránici i tomu největšímu morousovi. Jedná se o revuální pásmo scének čerpajících ze svérázného a osobitého smyslu pro humor všech členů divadla Sklep. Každým rokem je Besídka jiná, sestavena ze zcela nových scének, ve kterých účinkují kmenoví členové souboru a jejich přátelé jako hosté.

ŠVEC A ČERT – Nezávislé divadlo

02.02.2020

ŠVEC A ČERT – Nezávislé divadlo

Tento zimní pohádkový příběh nás zavede do chalupy chudého ševce, který lidem spravuje boty. Jednoho dne se mu za pecí zjeví čert. Když ševce navštíví čert, není to žádná legrace, švec se ho ale nebojí, protože má pro strach uděláno. Nakonec vše dopadne dobře. Čert ševcovi pomůže a tak nakonec se vrátí čert do pekla sám, ale ještě ten rok se na zem vrátí, aby splnil to, co ševci slíbil.

EVA TROPÍ HLOUPOSTI - Divadlo Na Fidlovačce Praha

03.02.2020

EVA TROPÍ HLOUPOSTI - Divadlo Na Fidlovačce Praha

Komedii podle románu Fan Vavřincové napsali Pavel Šimák a Petr Vydra.

ALBÁNIE

17.02.2020

ALBÁNIE

Během besedy s Liborem Drahoňovským Zapomenutou (Malebnou) Albánií se poutavým způsobem dozvíme mnohé zajímavé přírodní, kulturní i historické reálie, procestujeme překrásné horské scenerie a unikátní jezera Ochrid a Prespa, navštívíme nejen historická města Berati a Gjirokaster, ale také spoustu dalších nepříliš známých zajímavých míst, nahlédneme do starobylých malebných kostelíků, pokocháme se zbylými částmi malebného mořského pobřeží, které jinak v posledních letech muselo ustoupit nemilosrdné stavební expanzi hotelů. Rovněž nás budou provázet četné příhody z cest a nejednou se zastavíme v domácnostech pohostinných a srdečných místních obyvatel.

PETRA JANŮ SE SKUPINOU AMSTERDAM

PETRA JANŮ SE SKUPINOU AMSTERDAM

V pořadu „JEDEME DÁL!“. Jedinečná rockerka Petra Janů a skupina Amsterdam se pro rok 2020 vydávají na energické turné s novým programem, jehož těžištěm jsou nejznámější a nejoblíbenější rockové písně zahrané v novém kabátě, které pro zpěvačku napsal fenomenální skladatel Ota Petřina. Nebudou chybět ani největší hity a písně z aktuální desky Blázni.

MALINA BROTHERS

24.02.2020

MALINA BROTHERS

Malina Brothers slaví 10 let a představují DVD.

CAVEWOMAN

27.02.2020

CAVEWOMAN

Po více než patnácti letech úspěšného uvádění inscenace Caveman přichází agentura Point s Cavewoman “Obhajoba jeskynní ženy”.

TOMÁŠ MÁTONOHA a INSPEKTOR KLUZÓ

31.03.2020

TOMÁŠ MÁTONOHA a INSPEKTOR KLUZÓ

Kapela, přesněji komorní hudební kabaret Tomáš Matonoha a Inspektor Kluzó, se věnuje více žánrům – od šansonu přes blues k jazzu, folku, soulu i rocku. Zakládajícími členy souboru jsou klavírista a skladatel Zdeněk Král společně s hercem, kytaristou a skladatelem Tomášem Matonohou. Později se ke kapele přidala zpěvačka Vendula Příhodová, bubeník Ondřej Veselý a basista Ondřej Homola. Koncerty jsou provázány kabaretními čísly, jako jsou např. stand-upy, scénky, skeče, přednášky, divadelní hry, klauniády apod. Ke svému stylu kapela dodává: „Píšeme písně tak, jak je cítíme, jak jsou nám blízké, tak abychom je rádi hráli a měli z toho radost."

20.06.2020

Krkonošské pivní slavnosti