Kaleidoskop XXII. – taneční show skupiny Paul Dance

Kaleidoskop XXII. – taneční show skupiny Paul Dance

Vstupenky v předprodeji od 2.12.2019 v Informačním centru + online na www.sdjilm.cz

08.02.2020

Hasičský ples

Taneční večery s výukou - Jive, Blues

Taneční večery s výukou - Jive, Blues

V průběhu večera si budete moci zatančit všechny tance ve volných tanečních sériích, které budou doplňovat vstupy tanečních lektorů k předem zvoleným tancům. Výuka bude vedena od základních kroků až po pokročilé figurace. Samozřejmostí bude stolová úprava a otevřený bar na přísálí.

ALBÁNIE

17.02.2020

ALBÁNIE

Během besedy s Liborem Drahoňovským Zapomenutou (Malebnou) Albánií se poutavým způsobem dozvíme mnohé zajímavé přírodní, kulturní i historické reálie, procestujeme překrásné horské scenerie a unikátní jezera Ochrid a Prespa, navštívíme nejen historická města Berati a Gjirokaster, ale také spoustu dalších nepříliš známých zajímavých míst, nahlédneme do starobylých malebných kostelíků, pokocháme se zbylými částmi malebného mořského pobřeží, které jinak v posledních letech muselo ustoupit nemilosrdné stavební expanzi hotelů. Rovněž nás budou provázet četné příhody z cest a nejednou se zastavíme v domácnostech pohostinných a srdečných místních obyvatel.

PETRA JANŮ SE SKUPINOU AMSTERDAM

PETRA JANŮ SE SKUPINOU AMSTERDAM

V pořadu „JEDEME DÁL!“. Jedinečná rockerka Petra Janů a skupina Amsterdam se pro rok 2020 vydávají na energické turné s novým programem, jehož těžištěm jsou nejznámější a nejoblíbenější rockové písně zahrané v novém kabátě, které pro zpěvačku napsal fenomenální skladatel Ota Petřina. Nebudou chybět ani největší hity a písně z aktuální desky Blázni.

Taneční večery s výukou - Latino večer

20.02.2020

Taneční večery s výukou - Latino večer

MALINA BROTHERS

24.02.2020

MALINA BROTHERS

Malina Brothers slaví 10 let a představují DVD.

CAVEWOMAN - VYPRODÁNO!

27.02.2020

CAVEWOMAN - VYPRODÁNO!

Po více než patnácti letech úspěšného uvádění inscenace Caveman přichází agentura Point s Cavewoman “Obhajoba jeskynní ženy”.

JELEN: Půlnoční vlak Michala Tučného

28.02.2020

JELEN: Půlnoční vlak Michala Tučného

VE STODOLE U SLEPIC - Nakafráno Turnov

03.03.2020

VE STODOLE U SLEPIC - Nakafráno Turnov

Divadelní soubor Nakafráno zve diváky na premiéru své nové autorské hry v Jilemnici.

Taneční večery s výukou - Chacha, Tango

06.03.2020

Taneční večery s výukou - Chacha, Tango

07.03.2020

ZÁPAS V DIVADELNÍ IMPROVIZACI

Pásmo scének na témata od diváků, kde pohotovost a okamžitý nápad mají cenu zlata a publikum se stává divadelním kritikem.

SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ – Divadelní spolek Kašpar Praha

11.03.2020

SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ – Divadelní spolek Kašpar Praha

Nezahojené křivdy a stíny minulosti rodiny Westonových, která se díky zmizení hlavy rodiny po dlouhé době celá společně potkává a zoufale hledá a nenachází odpuštění, porozumění, lásku a štěstí.

15.03.2020

DONAHA ! – Divadlo v Roztocké Jilemnice

Text Terrence McNally, hudba David Yazbek.

Taneční večery s výukou - Valčík, Rumba

Taneční večery s výukou - Valčík, Rumba

ČIPERKOVÉ

21.03.2020

ČIPERKOVÉ

Hou, hou, hou Čiperkové mají novou šou!

Další stránky
< 1 2 3 4 >