Páteční taneční večery s výukou - Valčík, Rumba

V průběhu večera si budete moci zatančit všechny tance ve volných tanečních sériích, které budou doplňovat vstupy tanečních lektorů k předem zvoleným tancům. Výuka bude vedena od základních kroků až po pokročilé figurace. Samozřejmostí bude stolová úprava a otevřený bar na přísálí.

NEUMÍM JINAK NEŽ LÁSKOU – Divadlo Viola Praha

24.03.2019

NEUMÍM JINAK NEŽ LÁSKOU – Divadlo Viola Praha

Výjimečná inscenace pro tři herce nastudovaná k výročí 150 let od smrti Boženy Němcové.

!VYPRODÁNO! Olympic Permanentní tour

26.03.2019

!VYPRODÁNO! Olympic Permanentní tour

Jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény skupiny Olympic . Skupina ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahrají skladby z posledních čtyř alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit. Samozřejmě že dojde i na největší hity skupiny Olympic.

05.04.2019

Páteční taneční večery s výukou - Salsa večer

Krakonošův bál

Ukončení plesové sezóny s živou hudbou v Jilemnici.

18.05.2019

Májový jarmark

08.06.2019

Hry bez hranic 2019

Tradiční akce pro rodiny s dětmi. Plakát a podrobnější info dodáme dodáme průběžně.

17.07.2019

Krakonošovy letní podvečery

Krakonošovy letní podvečery jsou čtyřdenní kulturní přehlídkou, která je určena všem věkovým skupinám návštěvníků Jilemnice a okolí. Součástí kulturního programu je malá tržnice, aktivity pro děti nebo rozšířené prohlídky historické zóny v Jilemnici.

Další stránky
< 1 2 3