ZÁPAS V DIVADELNÍ IMPROVIZACI

07.03.2020

ZÁPAS V DIVADELNÍ IMPROVIZACI

Pásmo scének na témata od diváků, kde pohotovost a okamžitý nápad mají cenu zlata a publikum se stává divadelním kritikem.

SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ – Divadelní spolek Kašpar Praha

11.03.2020

SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ – Divadelní spolek Kašpar Praha

Nezahojené křivdy a stíny minulosti rodiny Westonových, která se díky zmizení hlavy rodiny po dlouhé době celá společně potkává a zoufale hledá a nenachází odpuštění, porozumění, lásku a štěstí.

DONAHA !  – Divadlo v Roztocké Jilemnice

15.03.2020

DONAHA ! – Divadlo v Roztocké Jilemnice

Text Terrence McNally, hudba David Yazbek.

Taneční večery s výukou - Valčík, Rumba

Taneční večery s výukou - Valčík, Rumba

V průběhu večera si budete moci zatančit všechny tance ve volných tanečních sériích, které budou doplňovat vstupy tanečních lektorů k předem zvoleným tancům. Výuka bude vedena od základních kroků až po pokročilé figurace. Samozřejmostí bude stolová úprava a otevřený bar na přísálí.

ČIPERKOVÉ

21.03.2020

ČIPERKOVÉ

Hou, hou, hou Čiperkové mají novou šou!

NOC NA KARLŠTEJNĚ – Divadelní spolek J.K.Tyl Lomnice nad Popelkou

22.03.2020

NOC NA KARLŠTEJNĚ – Divadelní spolek J.K.Tyl Lomnice nad Popelkou

Muzikál Zdeňka Podskalského, Karla Svobody a Ladislava Štaidla.

ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU – DIK Chotěboř

ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU – DIK Chotěboř

Představení vzniklo na motivy filmové komedie z roku 1970, natočené podle scénáře Miloše Macourka a Oldřicha Lipského, kteří se inspirovali detektivní knihou Mrtvým vstup zakázán chorvatského autora Nenada Brixyho. Scénky a hlášky známé z tohoto filmu, v čele se svéráznou bytnou paní Harringtonovou, v podání Marie Rosůlkové, se staly pro mnohé diváky legendárními.

LAKOMEC – Divadlo Kalich Praha

29.03.2020

LAKOMEC – Divadlo Kalich Praha

Lakomec je jedním z nejslavnějších a nejuváděnějších děl J. B. P. Molièra.

TOMÁŠ MÁTONOHA a INSPEKTOR KLUZÓ

31.03.2020

TOMÁŠ MÁTONOHA a INSPEKTOR KLUZÓ

Kapela, přesněji komorní hudební kabaret Tomáš Matonoha a Inspektor Kluzó, se věnuje více žánrům – od šansonu přes blues k jazzu, folku, soulu i rocku. Zakládajícími členy souboru jsou klavírista a skladatel Zdeněk Král společně s hercem, kytaristou a skladatelem Tomášem Matonohou. Později se ke kapele přidala zpěvačka Vendula Příhodová, bubeník Ondřej Veselý a basista Ondřej Homola. Koncerty jsou provázány kabaretními čísly, jako jsou např. stand-upy, scénky, skeče, přednášky, divadelní hry, klauniády apod. Ke svému stylu kapela dodává: „Píšeme písně tak, jak je cítíme, jak jsou nám blízké, tak abychom je rádi hráli a měli z toho radost."

Kdo nepláče není Čech One man show Lukáše Pavláska

01.04.2020

Kdo nepláče není Čech One man show Lukáše Pavláska

90 minutová one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy, jen komik a mikrofon. Dozvíte se který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej......Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby.

Krakonošův bál

03.04.2020

Krakonošův bál

Předprodej vstupenek od 9.3. 2020 v Informačním centru Jilemnice.

ŠVEC A ČERT – Nezávislé divadlo

26.04.2020

ŠVEC A ČERT – Nezávislé divadlo

Tento zimní pohádkový příběh nás zavede do chalupy chudého ševce, který lidem spravuje boty. Jednoho dne se mu za pecí zjeví čert. Když ševce navštíví čert, není to žádná legrace, švec se ho ale nebojí, protože má pro strach uděláno. Nakonec vše dopadne dobře. Čert ševcovi pomůže a tak nakonec se vrátí čert do pekla sám, ale ještě ten rok se na zem vrátí, aby splnil to, co ševci slíbil.

Černobyl

27.04.2020

Černobyl

Přednáška Tomáše Kubeše.

Moc a síla hypnózy

05.05.2020

Moc a síla hypnózy

Zveme vás na Odbornou interaktivní přednášku s hypnotizérem Jakubem Kroulíkem.

16.05.2020

Májový jarmark