MALINA BROTHERS

24.02.2020

MALINA BROTHERS

Malina Brothers slaví 10 let a představují DVD.

CAVEWOMAN

27.02.2020

CAVEWOMAN

Po více než patnácti letech úspěšného uvádění inscenace Caveman přichází agentura Point s Cavewoman “Obhajoba jeskynní ženy”.

28.02.2020

JELEN: Půlnoční vlak Michala Tučného

Taneční večery s výukou - Chacha, Tango

06.03.2020

Taneční večery s výukou - Chacha, Tango

V průběhu večera si budete moci zatančit všechny tance ve volných tanečních sériích, které budou doplňovat vstupy tanečních lektorů k předem zvoleným tancům. Výuka bude vedena od základních kroků až po pokročilé figurace. Samozřejmostí bude stolová úprava a otevřený bar na přísálí.

Taneční večery s výukou - Valčík, Rumba

Taneční večery s výukou - Valčík, Rumba

TOMÁŠ MÁTONOHA a INSPEKTOR KLUZÓ

31.03.2020

TOMÁŠ MÁTONOHA a INSPEKTOR KLUZÓ

Kapela, přesněji komorní hudební kabaret Tomáš Matonoha a Inspektor Kluzó, se věnuje více žánrům – od šansonu přes blues k jazzu, folku, soulu i rocku. Zakládajícími členy souboru jsou klavírista a skladatel Zdeněk Král společně s hercem, kytaristou a skladatelem Tomášem Matonohou. Později se ke kapele přidala zpěvačka Vendula Příhodová, bubeník Ondřej Veselý a basista Ondřej Homola. Koncerty jsou provázány kabaretními čísly, jako jsou např. stand-upy, scénky, skeče, přednášky, divadelní hry, klauniády apod. Ke svému stylu kapela dodává: „Píšeme písně tak, jak je cítíme, jak jsou nám blízké, tak abychom je rádi hráli a měli z toho radost."

ŠVEC A ČERT – Nezávislé divadlo

26.04.2020

ŠVEC A ČERT – Nezávislé divadlo

Tento zimní pohádkový příběh nás zavede do chalupy chudého ševce, který lidem spravuje boty. Jednoho dne se mu za pecí zjeví čert. Když ševce navštíví čert, není to žádná legrace, švec se ho ale nebojí, protože má pro strach uděláno. Nakonec vše dopadne dobře. Čert ševcovi pomůže a tak nakonec se vrátí čert do pekla sám, ale ještě ten rok se na zem vrátí, aby splnil to, co ševci slíbil.

Černobyl

27.04.2020