ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU – DIK Chotěboř

03.03.2021, od 19:00 hod

• Vstupné: 100,-/80,- Kč

NÁHRADNÍ TERMÍN za zrušený termín (1.11. 2020)

Představení vzniklo na motivy filmové komedie z roku 1970, natočené podle scénáře Miloše Macourka a Oldřicha Lipského, kteří se inspirovali detektivní knihou Mrtvým vstup zakázán chorvatského autora Nenada Brixyho. Scénky a hlášky známé z tohoto filmu, v čele se svéráznou bytnou paní Harringtonovou, v podání Marie Rosůlkové, se staly pro mnohé diváky legendárními.

Převést svůj oblíbený film do divadelní podoby se rozhodli v loňském roce Václav Chalupa

s Janou Formánkovou, zakládající členové souboru, u příležitosti pěti let činnosti divadélka.

Divadélko DIK (Divadélko Ivany Kozubové aneb Divadélko individuální kultury) vzniklo v březnu 2013 v Chotěboři.