Michal Horáček - Na cestě

• Vstupné: 350,- / 330,- Kč
  • Pořadatel: SD Jilm Jilemnice, info@sdjilm.cz, tel.: 481 544 070

Hudební recitál s básněmi a texty Michala Horáčka
Vystoupí: Michal Horáček, 3 zpěváci: Lenka Nová, František Segrado, Ondřej Ruml a 5 členný doprovodný orchestr.
Po úspěchu alb Český kalendář (nejprodávanější CD roku 2014 v ČR) a Segrado (vévodilo žebříčku prodejů v roce 2015) a dvou souvisejících hojně navštívených turné přichází textař, básník a producent Michal Horáček s dalším koncertním projektem. Ten mapuje především písně, které během třicetileté spolupráce vytvořili se skladatelem Petrem Hapkou.
A protože jsou písně z dílny Hapka & Horáček produktem „s doživotní zárukou“, které prověřil čas, je představení postaveno tak, aby bylo pro návštěvníky výjimečným zážitkem. Pořadem provází sám Michal Horáček, který reflektuje aktuální události, přidává i nadčasové úvahy a chybět samozřejmě nebudou ani jeho básně.
Široké spektrum písní, které jsou na koncertech představovány, vyžaduje více hlasů, a Michal Horáček proto ke spolupráci pozval hned tři interprety, kteří zastupují různé generace a charaktery – jsou jimi Ondřej Ruml, Lenka Nová a František Segrado, doprovázení pětičlenným orchestrem instrumentalistů-sólistů.
Kapela hraje ve složení Petr Malásek (klavír), Josef Štěpánek (kytary), Jan Tengler (kontrabas), Petra Malíšková (violoncello) a vždy jeden ze čtveřice špičkových českých bubeníků Bady Zbořil, Miloš Dvořáček, Dano Šoltis či Jiří Slavíček.

Předprodej vstupenek od 4.9.2017