Nábor šašků

02.02.2020, od 15:00 hod

Interaktivní autorské představení pro děti i dospělé. Představení je postaveno na dětech, na jejich rozvoji fantazie a kreativnosti. Právě diváci tohoto představení dávají za pomoci herce dohromady celý příběh a děj představení. Je to jedinečné představení, kde si diváci mohou vyzkoušet stát na jevišti, prožívat to, co prožívá profesionální herec a také si vyzkouší divadelní kostým, práci s rekvizitami a na závěr i pravou divadelní "děkovačku."

Předprodej vstupenek a prodej Vánočních dárkových poukazů bude zahájen v pondělí 11.11.2019 v Informačním centru, tel.: 481 54 10 08 + ONLINE http://sdjilm.koupitvstupenku.cz/

Vstupenky rezervujeme maximálně 7 dní.