ODLOŽENO! VĚRA MARTINOVÁ - JUBILEUM TOUR 2020 (náhradní termín: 6.5. 2021)

26.11.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 390,- Kč Kč

ODLOŽENO (náhradní termín 6.5. 2021)

Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit do 30.11.2020 v místě předprodeje.

Vstupenky zakoupené přes internetový prodej budou vráceny převodem na účet na základě žádosti:

Návod zde: Menu/vrácení vstupenek formulář pro zadání žádosti o vrácení vstupného.

Vracení vstupného tímto způsobem bude řešit provozovatel předprodejního systému. V případě obtíží kontaktujte technickou podporu 555 222 349, popřípadě podpora@koupitvstupenku.cz. Děkujeme za vaši trpělivost a věříme, že navrácení vstupného proběhne bez problémů.

Zpěvačka Věra Martinová se na svém turné zastaví v SD JILM, aby tu oslavila výročí svého narození. Představí i nové album, které si k narozeninám nadělila.

Věra Martinová je výraznou osobností naší hudební scény s nezaměnitelným stylem. S kytarou se seznámila už v osmi letech a proslavila se jako členka skupiny Schovanky.  Na sólovou country dráhu ji vystřelila píseň Malý dům nad skálou, která se v 80. letech stala hitem v Čechách i na Slovensku.

Věru Martinovou na turné opět doprovodí její skupina ve složení: Bára Šůstková – housle, ukulele a zpěv, Jakub Juránek – kytary a zpěv, Jan Neruda – basová kytara, Adrian Ševeček – bicí.

Předprodej vstupenek od 15.6.2020 v Informačním centru Jilemnice + na sdjilm.koupitvstupenku.cz