VĚRA MARTINOVÁ - JUBILEUM TOUR 2020

15.11.2021, od 19:00 hod

NÁHRADNÍ TERMÍN

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Zpěvačka Věra Martinová se na svém turné zastaví v SD JILM, aby tu oslavila výročí svého narození. Představí i nové album, které si k narozeninám nadělila.

Věra Martinová je výraznou osobností naší hudební scény s nezaměnitelným stylem. S kytarou se seznámila už v osmi letech a proslavila se jako členka skupiny Schovanky.  Na sólovou country dráhu ji vystřelila píseň Malý dům nad skálou, která se v 80. letech stala hitem v Čechách i na Slovensku.

Věru Martinovou na turné opět doprovodí její skupina ve složení: Bára Šůstková – housle, ukulele a zpěv, Jakub Juránek – kytary a zpěv, Jan Neruda – basová kytara, Adrian Ševeček – bicí.