Informační centrum Jilemnice

Úvod > Ubytování

 

Pro bezplatnou inzerci Vašeho ubytovacího zařízení nás kontaktujte na emailu: info@jilemnice.cz

 


Ubytování Na Levínku Benecko

Ubytování Na Levínku Benecko

Nabízíme ubytování v klidné Části Benecka, hluboko v Krkonoších. V blízkosti chalupy se nachází nástup do běžeckých stop, lyžařský areál i centrum naší obce.

Apartmány František Mach Víchová nad Jizerou

Apartmány František Mach Víchová nad Jizerou

Jedná se o dva apartmány, nezávislé na sobě, každý s vlastním vchodem, vybavením a velikostí jsou podobné. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem, vybavenou obývací kuchyň a ložnicí s pěti lůžky.

Penzion BENÍK Benecko

Penzion BENÍK Benecko

Penzion se nachází v prostorách bývalé pošty v Benecku Skalka. Nabízíme 3x dvoulůžkové pokoje a 1x čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. K dispozici je kuchyňka. V blízkosti se nachází autobusová zastávka, což zaručuje dobrou dopravní obslužnost. Cena za ubytování je 250,- / osoba/ noc. Vladimír Šatava - 723 150 352

Apartmán Erlebach Horní Branná

Apartmán Erlebach Horní Branná

Privát se nachází v obci Horní Branná, mezi městy Vrchlabím a Jilemnicí. V apartmá Vám nabízíme využití vybavení kuchyně s lednicí, el. sporákem, rychlovarnou konvicí, překapávačem na kávu. Ubytování: 170,- Kč/osoba/den. Tel: +420481584581, Mob: +420607546716, email: jaroslav.erlebach@seznam.cz

Roubenka Vilík Valteřice

Roubenka Vilík Valteřice

Ideální místo na dovolenou pro rodiny s dětmi, sportovní kolektivy i firmy.Nabízíme možnost ubytování v luxusní nově postavené stylové roubence. Interiér chalupy je moderně a kompletně vybaven a nechybí v něm ani kachlová kamna s možností lenošení na peci. Nachází se v obci Valteřice, v podhůří Krkonoš a dosahu Českého ráje. K chalupě patří terasy s venkovním posezením, dětským hřištěm a hřištěm na míčové sporty. Roubenka je vhodná pro letní i zimní rekreaci. Maximální ubytovací kapacita roubenky je 18 osob + 2 osoby na rozkládacím gauči v obývacím prostoru.

Penzion Pohlednička Benecko

Penzion Pohlednička Benecko

Příjemný,rodinný penzion s krásným výhledem na Krkonoše, Jizerské hory a Český ráj na jednou s kapacitou až 50 lůžek. Vlastní sjezdovka přímo u penzionu. Fotbalové hřiště, venkovní bazének, trampolína, houpačky, hřiště na volejbal a nohejbal. V penzionu wifi, kulečník, sauna, stolní tenis, stolní fotbálek. Parkování přímo u penzionu. Vhodné pro rodiny s dětmi, lyžařské výcviky, školy v přírodě či sportovní soustředění.

Penzion “Na Začátku” Benecko

Penzion “Na Začátku” Benecko

Penzion “Na Začátku” je nově otevřený horský penzion, který Vás zaujme nejen svojí unikátní polohou a výhledem na hřebeny Krkonoš, ale i elegantním interiérem, domácí kuchyní z čerstvých surovin a osobním přístupem.Odpočinete si ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, LED TV a Wi-Fi. Všech pět čtyřlůžkových pokojů vám poskytne krásný výhled a ničím nerušený spánek.

Ubytování na biofarmě s farmářskou restaurací

Ubytování na biofarmě s farmářskou restaurací

Nabízíme kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy - v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry - městečkem Jilemnice a městem Vrchlabí. Pro větší skupiny hostů nabízíme pronájem celé rekreační chalupy s názvem Chata Pod Hájkem. Chata disponuje 16 ti lůžky v pěti ložnicích, společenskou místností a vlastní kuchyní.

Chaloupka ve Víchové

Chaloupka ve Víchové

Apartmán v podkroví pro 4 osoby s možností postýlky. Plně vybavená kuchyňka, jídelní stůl, sociální zařízení. Připojení WIFI. Úschova kol a lyží. Parkování na zahradě, v místě autobusové a vlakové spojení.

Další stránky
< 1 2
 

velikost písma - A +

Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu Nisa. "PŘEKRAČUJEME HRANICE

Odraz významných výročí ve spolupráci měst Jilemnice a Karpacz
Echo waznych rocznic we wspólpracy Jilemnice i Karpacz