Úvod > Ubytování

Penzion Spilka Vítkovice v Krkonoších

Penzion Spilka je rodinný penzion, který se nachází ve Vítkovicích v Krkonoších. Jeho poloha je ideální jak pro milovníky zimních, tak i letních radovánek. V zimě nabízí vyžití pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře i pěší turistiku. V létě pak krásné cyklostezky, procházky, oblíbené letní koloběžky, grilování a další relax. V blízkém okolí penzionu se nachází řada zajímavých cílů. Penzion je ideálním místem pro dovolenou, a to jak aktivní, rodinnou či odpočinkovou.

Penzion nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, sprchu, TV+Sat a WiFi připojení. Ubytování je vždy včetně snídaně, nebo je možné dokoupit polopenzi. Podává se domácí, česká kuchyně, ale protože naším cílem jsou spokojení hosté, na přání je možné připravit pokrmy dle Vašich požadavků. V rámci penzionu je možno využít společenskou místnost se zapůjčením společenských her a bar s otevírací dobou dle Vašeho přání.

Pro dokonalý relax nabízí penzion saunu, vířivku, masáže nebo kosmetické služby. V letních měsících je k dispozici terasa, venkovní vyhřívaný bazén se zahradou, pergola a venkovní gril. Penzion disponuje vlastní garáží až pro 9 automobilů.

V létě je penzion ideálním výchozím místem pro pěší i cykloturistiku.
V pěší vzdálenosti od penzionu se nachází řada zajímavých cílů, jako například nejstarší kamenná rozhledna v Krkonoších - Žalý, horská chata Dvoračky, bufet na Rovince a mnoho dalších... K dispozici je zde velké množství cyklobusů nebo klasických autobusů, jimiž je možné se vydat od penzionu až do Harrachova nebo Pece pod Sněžkou.

Vítkovice v Krkonoších 374

telefon: + 420 774 265 113